Geriau valdyti Pragare nei tarnauti Rojuje…

Skrajojanti žymiojo britų poeto John Milton, o tiksliau pagrindinio jo kultinės epinės poemos Prarastas rojus (1667) personažo – Liuciferio, frazė tapo esminiu visos žmonijos gyvenimo kredo, tobulai atspindinčių mūsų prigimtį pažinimui, o ne tikėjimui. Tačiau, jei Dievas pasirinkimo neduoda ir už savanaudiškus troškimus išvaro iš Rojaus, aukštoji mada leidžia laviruoti tarp dviejų pasaulių.

Šioje 2012 kovą W Magazine pasirodžiusioje religinio dekadanso fotosesijoje, pavadintoje Good Kate, Bad Kate, anglų supermodelis Kate Moss įkūnija dvilypę puolusio angelo istoriją. Šis šokiruojantis ir įtikinantis įvaizdis yra amerikiečių fotografo Steven Klein ir mados eksperto bei britiško Vogue direktoriaus Edward Enninful bendro darbo rezultatas. Prie įvaizdžio kūrimo taip pat prisidėjo makiažo meistrė Val Garland ir šukuosenų stilistas Paul Hanlon.

Tik aklas galėtų nepastebėti tarp kojų laikomo apversto kryžiaus – subtilus, bet tuo pat metu labai drąsus ir eretiškas simbolizmas. Vidinis Kate pasirinkimas aiškus, net kai išorėje ji angelas. O kokį kelią renkiesi tu – valdyti, ar tarnauti?