Privatumo politika nustato asmens privatumo sąlygas, naudojantis interneto svetaine Gotika.lt ir galioja visiems joje apsilankiusiems asmenims. Pirmą kartą atsidūrę svetainėje, būnate informuotas apie slapukų naudojimą ir spaudžiant Sutinku patvirtinate, jog sutinkate su jų naudojimo sąlygomis.

Kas yra slapukai?
Slapukais (ang. cookies) vadinami informacijos elementai, perkeliami iš interneto svetainės į jūsų kompiuterio standųjį diską. Tai nedideli informacijos failai, kurie leidžia interneto svetainėms išsaugoti ir vėl pasiekti informaciją apie naudotojo naršymo įpročius, tokiu būdu padedant pritaikyti interneto turinį prie naudotojų poreikių ir pagerinti jų naršymo patirtį.

Slapukų naudojimas
Šioje svetainėje statistikos tikslais naudojami slapukai, kurie padeda įvertinti svetainės lankomumą bei atskirų turinio kategorijų bei straipsnių populiarumą. Toks informacijos tvarkymas neleidžia tiesiogiai ar netiesiogiai gauti jokų privačų asmens duomenų. Šioje svetainėje nerenkami, nesaugomi ir neperduodami jokie asmeniai duomenys, kurie leistų nustatyti lankytojų asmenybę.

Ar galima išjungti slapukus?
Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Slapukus naršyklėje galima išjungti, tačiau tai padarius, rizikuojama netekti galimybės naudotis visomis svetainės funkcijomis, kurios užtikrina tinkamą jos pateikimą naudotojui.