Privatumo politika apibrėžia slapukų (ang. cookies) naudojimo lygį ir jų kaupiamus duomenis apie interneto puslapio lankytoją. Ši politika nustato asmens privatumo sąlygas puslapyje Gotika.lt ir galioja visiems jo lankytojams.

Kas yra slapukai?
Slapukais vadinami informacijos kaupimo elementai, perkeliami iš interneto svetainės į jūsų kompiuterį. Tai nedideli informacijos failai, kurie leidžia interneto svetainėms išsaugoti ir vėl pasiekti informaciją apie naudotojo naršymo įpročius, tokiu būdu padedant pritaikyti interneto turinį prie naudotojų poreikių ir pagerinti jų naršymo patirtį.

Slapukų naudojimas
Šioje svetainėje statistikos tikslais naudojami slapukai, kurie padeda įvertinti svetainės lankomumą bei atskirų turinio kategorijų bei straipsnių populiarumą. Toks informacijos tvarkymas neleidžia tiesiogiai ar netiesiogiai gauti jokų privačų asmens duomenų. Šioje svetainėje nerenkami, nesaugomi ir neperduodami jokie asmeniai duomenys, kurie leistų nustatyti lankytojų asmenybę.

Ar galima išjungti slapukus?
Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Slapukus naršyklėje galima išjungti, tačiau tai padarius, rizikuojama netekti galimybės naudotis visomis svetainės funkcijomis, kurios užtikrina tinkamą jos pateikimą naudotojui.